مکوندی: امیدوارم داربی تماشاگرپسند باشد

نوشته شده توسط salari در . ارسال شده در اخبار

 به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال خوزستان ، بهروز مکوندی در نشست خبری پیش از بازی نفت آبادان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور اظهار کرد: فردا یک بازی بسیار مهم داریم؛ هم از این نظر که با تیم هم‌استانی‌مان دیدار می‌کنیم و بازی داربی است و هم این که از نظر جدولی در شرایطی به سر می‌بریم که نیاز به پیروزی در این بازی داریم.

وی بیان کرد: چند هفته‌ای است که نسبت به اوایل فصل،‌ عملکرد نسبتا بهتری داشته‌ایم و با پیروزی در داربی هم می توانیم شرایط‌مان را از وضعیت فعلی بهتر کنیم و ثباتی در حرکت‌مان داشته باشیم تا حداقل در پایان نیم‌فصل اول در جایگاه بهتری قرار بگیریم.

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: امیدوارم بازی فردا به صورتی باشد که همه از تماشای آن لذت ببرند. نفت آبادان از ابتدای فصل شرایط متفاوت‌تری نسبت به ما از نظر مالی داشته‌اند و نحوه یارگیری آن‌ها با توجه به بضاعت مالی‌شان نشان می‌داد که قصد دارند امسال در قسمت‌های بالایی جدول قرار بگیرند. در حال حاضر با تیم ما چهار امتیاز فاصله دارند و در رتبه هفتم جدول هستند و وضعیت‌شان نسبت به ما بسیار بهتر است.

وی افزود: در ابتدای فصل شرایط ما با نفت آبادان کاملا متفاوت بود و وضعیت خوبی از نظر مالکیت باشگاه نداشتیم و نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم و همین تاثیر منفی روی تیم ما گذاشت. اگر بتوانیم این بازی را با پیروری پشت سر بگذاریم، به تیم نفت آبادان نزدیک می‌شویم.

مکوندی درباره لیست خروجی و ورودی در نیم‌فصل نیز گفت: هنوز با بازیکن خاصی مذاکره نداشته‌ایم ولی در حال حاضر آقای آرام‌طبع دو سه جلسه ای است که در تمرینات تیم حاضر می‌شود و با ما تمرین می‌کند. اولین هدف باشگاه این است که دارای ثبات مالی شویم تا بتوانیم ضمن حفظ بازیکنان خوب خودمان، به فکر برطرف کردن نقاط ضعف‌مان هم باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به این‌که شما در گذشته در تیم نفت آبادان بازی کرده‌اید، تقابل با تیم سابق‌تان را چطور می‌بینید؟ گفت: امیدوارم آن‌چه تماشاگران به آن توجه کنند، تشویق تیم‌های خودشان باشد و امیدوارم ما و تیم نفت آبادان بتوانیم بازی خوبی را ارائه دهیم و فارغ از هر نتیجه تمام مردم از تماشای بازی لذت ببرند و شاهد یک بازی خوب باشند.

مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان خاطرنشان‌کرد: جونیور در هفته گذشته با سپاهان از ناحیه بینی دچار مصدومیت شد و احتمال حضور او در بازی فردا کم است. همچنین یونس دلفی سه کارته است و تیم را همراهی نمی‌کند.

وی عنوان کرد: همه می‌دانند مشکلات باشگاه ما کجا است و وقتی کارمان را شروع کردیم بیست بازیکن هم از تیم رفته بودند، ضمن این‌که شرایط مالی باشگاه به صورتی بود که نمی‌توانستیم در یارگیری با دست باز عمل کنیم اما من فکر می‌کنم تیم خوبی داریم و با تمام سختی‌هایی که داشتیم، تیم به این‌جا رسیده است و در چند بازی اخیر شرایط‌مان خیلی خوب شده است. امیدوارم انگیزه‌ای که بین بازیکنان به وجود آمده است، باقی بماند و با برطرف کردن نقاط ضعف‌مان بتوانیم جایگاه‌مان را بهتر کنیم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کانون هواداران

نتایج زنده

درباره ما

تماس با ما

اوقات شرعی

لینک های مفید

آب و هوا

استان شناسی

آرشیو ویدئو

آرشیو نظرسنجی

آرشیو تصاویر

آرشیو خبر