پیری: فعلا لیست خروجی و ورودی ‌نداریم

نوشته شده توسط salari در . ارسال شده در اخبار

 سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان، گفت: کادرفنی فعلا هیچ لیست خروجی و ورودی به باشگاه ارائه نکرده است و اخبار مطرح شده در این مورد صحیح نیست.

به گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال خوزستان و به نقل از فارس،یعقوب پیری در مورد شرایط استقلال خوزستان، گفت: شرایط روحی و روانی تیم بسیار خوب است. وضعیت مالکیت کارخانه و باشگاه مشخص شده و تیم سرو سامان پیدا کرده است. از کادرفنی، عوامل پزشکی،‌ اعضای تیم، مسئولان ورزش استان، از استاندار محترم غلامرضا شریعتی که در این مدت تمام تلاش خود را انجام دادند تا استقلال خوزستان سرو سامان پیدا کند تشکر می‌کنم. امیدوارم این وضعیت باشگاه استمرار پیدا کند واستقلال خوزستان بتواند نتایجی در خور نام خوزستان به دست بیاورد.

وی در مورد دیدار هفته چهاردم تیمش مقابل سپاهان، یادآور شد: از دیدار مقابل ملوان شرایط ما بهتر شده است.  2 پیروزی در لیگ و یک پیروزی در جام حذفی به دست آوردیم. مقابل گسترش فولاد هم که بازنده شدیم به هیچ وجه مستحق این نتیجه نبودیم.  پیروزی ما مقابل پیکان کار کوچکی نبود. این دیدار با توجه به شرایط تیم از لحاظ حیثیتی برایمان حیاتی بود. پیکان 8-9 هفته متحمل شکست نشده بود و در هفت بازی حریفان خود را شکست داد. خدا را شکر توانستیم با تلاش کادرفنی و بازیکنان در این بازی برنده شویم. عبدالله ویسی تیم را به بهترین شکل آماده کرده و می‌خواهیم در مسابقات آینده هم امتیازات لازم را کسب کنیم.

سخنگو و معاونت اجرایی باشگاه استقلال خوزستان در مورد مطرح شدن شایعه لیست خروجی استقلال خوزستان،‌عنوان کرد: در نیم فصل تیم را تقویت خواهیم کرد اما تا به این لحظه کادرفنی هیچ لیست خروجی و ورودی به باشگاه نداده است و هر چیزی که در این مورد اعلام شده شایعه است.

وی در پایان، تصریح کرد:‌ باز هم از تمامی دوستانی که در این مدت از ما حمایت کردندتشکر می‌کنم. از استاندار محترم، افشین حیدری مدیر کل مردمی و زحمکتش ورزش و جوانان استان، از وزیر ورزش که دراین مدت برای حل مشکلات خیلی پیگیر مسائل بودند قدردانی می‌کنم و امیدوارم استقلال خوزستان بتواند روزهای خوبی را پشت سر بگذارد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کانون هواداران

نتایج زنده

درباره ما

تماس با ما

اوقات شرعی

لینک های مفید

آب و هوا

استان شناسی

آرشیو ویدئو

آرشیو نظرسنجی

آرشیو تصاویر

آرشیو خبر